دوشنبه 9 آذر 1388
جشنواره پنج گانه تاتر مناطق
جشنواره پنج‌گانه تئاتر مناطق از 9 تا 26 آذرماه در پنج استان برگزار می‌شود. به گزارش سایت ایران تئاتر، جشنواره تئاتر مناطق در استان‌های خراسانی شمالی، تهران، قزوین، گیلان و کهکیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
آغاز به کار جشنواره تئاتر مناطق از استان خراسان شمالی خواهد بود که از 9 تا 13 آذرماه میزبان نمایش‌های استان‌های خراسان رضوی، گلستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی است.
منطقه دو این جشنواره در استان تهران برگزار می‌شود که از 18 تا 22 آذرماه پذیرای نمایش‌هایی از استان‌های مرکزی، قزوین، مازندران، اصفهان، زنجان و گیلان است.
همزمان با این جشنواره و از 16 تا 20 آذر استان قزوین شاهد حضور گروه‌هایی از استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، لرستان، تهران، کهکیلویه و بویراحمد و کرمانشاه است.
میزبانی منطقه چهار جشنواره مناطق نیز با استان گیلان است که در آن از‌ 21 تا 25 آذرماه نمایش‌هایی از استان‌های قم، اردبیل، خراسان شمالی، همدان، آذربایجان شرقی و ایلام به رقابت خواهند پرداخت و در منطقه 5 به میزبانی استان کهکیلویه و بویراحمد از 23 تا 26 آذرماه نمایش‌هایی از استان‌های خوزستان، فارس، هرمزگان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و کرمان اجرا می‌شوند.